بازی و گیم

کنسول بازی Playdate با باتری نامحدود!

Playdate از یک صفحه نمایش سیاه و سفید ۲.۷ اینچی تشکیل شده است، چند دکمه کاربردی در جلوی آن قرار دارد و بدلیل وجود یک میل لنگ دستی در کنار دستگاه، ممکن است هرگز باتری آن تمام نشود.

کنسول بازی پلی دیت
کنسول بازی پلی دیت

Playdate یک کنسول بازی دستی است که در سال ۲۰۱۹ توسط شرکت Panic معرفی شد. پیش‌سفارش‌های Playdate از سال گذشته آغاز شده بود، اما عرضه واقعی این کنسول بازی دستی عجیب و غریب به تعویق افتاد. به گفته این شرکت، توزیع این محصول در حال حاضر آغاز شده است.

به گزارش سی سی بیست، Playdate از یک صفحه نمایش سیاه و سفید ۲.۷ اینچی تشکیل شده است، چند دکمه کاربردی در جلوی آن قرار دارد و بدلیل وجود یک میل لنگ دستی در کنار دستگاه، ممکن است هرگز باتری آن تمام نشود. کنسول بازی دستی در مقایسه با کنسول‌های دستی high-octane و درجه یک فعلی، بیشتر شبیه یک کنسول بازی نوستالوژیک است که کاربران را یاد گذشته می‌اندازد.

این شرکت در حال حاضر ارسال اولین پیش سفارش‌های Playdate را آغاز کرده است. بسته این محصول شامل کنسول، یک کابل USB و دو بازی هفتگی برای دوازده هفته است و ۱۷۹ دلار قیمت دارد. Panic در تلاش است تا مجموعه بازی‌های خود را برای کاربران گسترش دهد و به زودی یک فروشگاه بازی به نام کاتالوگ راه اندازی خواهد کرد.

کنسول بازی پلی دیت
کنسول بازی پلی دیت

این شرکت همچنین ابزار جدیدی به نام Playdate Mirror برای مک و رایانه شخصی ارائه کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا صفحه نمایش کنسول خود را روی رایانه شخصی منعکس کرده، ویدئو ضبط کنند، پخش زنده‌ تماشا کنند و بازی‌ها را روی نمایشگر بزرگتر اجرا کنند. صفحه نمایش سیاه و سفید Playdate را می‌توان نقطه ضعف بزرگ این محصول دانست. Panic هدف توسعه این کنسول را اجرای بازی‌هایی که نیازی به رنگ و آنالوگ استیک ندارند، اعلام کرده است.

منبع : gizmochina

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا