موبایل

شیائومی روی یک گوشی منحصر به‌فرد با نمایشگر تاشو جداشونده کار می‌کند

شیائومی روی یک گوشی منحصر به‌ فرد با نمایشگر تاشو جداشونده کار می‌کند

شیائومی اخیرا فعالیتی در بازار گوشی‌های تاشو نداشته و تنها یک گوشی تاشو در تاریخ این کمپانی ارائه شده است. با این حال پتنت‌های مختلفی از گوشی تاشوی بعدی چینی‌ها به ثبت رسیده‌اند که جدیدترین آن‌ها به دستگاهی تاشو با نمایشگر جداشونده اشاره دارد.

شیائومی تاشو می میکس فولد
شیائومی تاشو می میکس فولد

شیائومی می میکس فولد Xiaomi Mi Mix Fold :

شیائومی سال گذشته از اولین و تنهای گوشی تاشوی خود با نام می میکس فولد رونمایی کرد. با توجه به عمر تقریبا بالای این دستگاه، بسیاری منتظر رونمایی از نسل جدیدش هستند و شیائومی با ثبت پتنت‌های مختلف، به چنین محصولی نزدیکتر می‌شود، هرچند ثبت پتنت تضمینی برای استفاده در دنیای واقعی نیست.

xiaomi mi mix fold
xiaomi mi mix fold

گوشی تاشو شیائومی با نمایشگر جداشونده

طبق گزارشی جدید، شیائومی در میان حق اختراع‌ها یا پتنت‌های خود، یک طرح جذاب و جدید ارائه کرده. این اختراع شامل یک گوشی تاشوی جدید می‌شود که نه تنها از نمایشگری منعطف بهره می‌برد، بلکه این نمایشگر قابلیت جدا شدن از دستگاه را نیز دارد. از دیگر سو با اتصال این نمایشگر به گوشی، تمام بدنه آن پوشانده خواهد شد.

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که در صورت جداسازی نمایشگر از بدنه آیا هنوز می‌توان استفاده کرد یا خیر. شیائومی در این حق اختراع به فکر چنین اتفاقاتی نیز بوده و برای همین، از ارتباط بی‌سیم میان بدنه اصلی و نمایشگر استفاده کرده تا پس از جداسازی، باز هم بتوانید از نمایشگر آن نهایت بهره را ببرید.

بنابراین می‌توان گفت که نمایشگر جداشونده شامل یک باتری جداگانه نیز می‌شود. این باتری احتمالا از طریق اتصال نمایشگر به بدنه اصلی دستگاه شارژ خواهد شد. به هر حال جزئیات رسمی و دقیقی از این گوشی تاشوی شیائومی در دسترس نیست. بنابراین نمی‌توان گفت که آیا شیائومی واقعا در حال کار کردن روی چنین محصولی است یا خیر.

منبع : دیجیاتو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا